Меню
Ми працюємо. Усі товари в наявності. Ціни актуальні. 
Пункт видачі замовлень - м. Харків, вул. Гольдбергівська, 9
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 15:00
Нед: вихідний
Час роботи:
  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
  • Сб: 09:00 - 15:00
  • Нед: вихідний

(050) 167 07 77 Менеджер

(067) 832 17 77 Менеджер

(063) 267 07 77 Менеджер

(068) 616 55 55 Інженер/Проектант

(097) 232 61 11 Безнал з ПДВ

(073) 020 34 44 Бухгалтерія

(063) 147 07 77 Гарантія, сервіс, ремонт

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)

Акумуляторна батарея 12V UKC Q1 9,0 Ah свинцево-кислотна
0
Код товару: st-08264
724.65 грн.
Гарантія 5 років
Акумулятор LiFePO4 12В 100Ач 1280Вт/год Jsdsolar
0
Код товару: st-07883
12975.00 грн.
Гарантія 5 років
Акумулятор 100Ач LiFePO4 12В 1280Вт/год з bluetooth Jsdsolar
0
Код товару: st-07999
13965.74 грн.
Гарантія 5 років
Гібридний інвертор 3000Вт 24V сонячний однофазний чиста синусоїда Jsdsolar
0
Гарантія 5 років
LiFePO4 акумулятор 24V 100Ah 2560Wh Jsdsolar
0
Код товару: st-07885
26086.74 грн.
Очікується
Акумулятор гелевий AGM RITAR RT1270B 12V 7.0Ah
0
Код товару: st-06760
514.24 грн.
Очікується
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V 7Ah
0
Код товару: st-06042
778.52 грн.
Очікується
Акумуляторна батарея гелева MERLION AGM GP1290F2 12V 9Ah
0
Очікується
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V 9Ah
0
Код товару: st-06043
1047.51 грн.
Очікується
Акумулятор гелевий MERLION AGM GP12400M6 12В 40Ah
0
Код товару: st-06756
3982.75 грн.
Очікується
Гелевий акумулятор MERLION AGM GP12550M6 12 В 55 Ач
0
Код товару: st-06757
5656.73 грн.
Очікується
ДБЖ для будинку 12V LPY-B-PSW-500VA з правильною синусоїдою
0
Джерела безперебійного живлення  (ДБЖ)

Джерело безперебійного живлення - це не що інше, як потужний акумулятор, від якого протягом деякого часу можуть працювати персональний комп'ютер, холодильник, прилади опалення та інша побутова техніка. Основне призначення безперебійників - мінімізація шкідливих наслідків стрибків напруги. Використання ДБЖ у домашніх умовах під час вимкнення світла дозволяє пережити блекаут без особливих проблем.

Не варто скидати з рахунків і ті наслідки, до яких призводять планові та аварійні відключення енергопостачання, перевантаження у мережі — усі вони несуть ризик поломки складної побутової техніки. Краще заздалегідь оцінити потреби вашого будинку та купити безперебійник, щоб уникнути дорогого ремонту обладнання або, як мінімум, втрати даних у персональному комп'ютері.

Безперебійники - які вони бувають і для чого потрібні

Типове джерело безперебійного живлення є закритою конструкцією: у пластмасовому або металевому корпусі вміщено зарядний пристрій, АКБ, інвертор та спеціальні трансформатори. Для підключення до пристрою (наприклад, ПК) та електричної мережі є дві розетки — через них електроніка послідовно підключається до мережі 220В.

У звичайний час, коли з напругою в мережі все нормально, безперебійник підключений як подовжувач — внутрішній ланцюг з АКБ розімкнений. У разі відключення світла у квартирі спрацьовує автоматика – безперебійник переключається на живлення від АКБ. Тривалість резервного живлення залежить від ємності акумулятора. Залежно від типу безперебійника залежить загальний принцип роботи пристрою:

  • ДБЖ резервного типу (Off-Line або Standby) працює як звичайний акумулятор з інвертором - за відсутності струму в мережі, занадто великій або занадто низькій напрузі включається на кілька хвилин. Найчастіше цей принцип використовується в безперебійниках для комп'ютера - за час аварійного увімкнення користувач встигає зберегти відкриті файли або іншу інформацію.
  • Безперебійник з подвійним перетворенням (On-line, Double Conversion) коригує струм у ланцюгу на вході в пристрій, що підключається, і на виході, що дуже важливо для чутливої ​​до перешкод техніки (мікрофони, роутери тощо). При перебоях з подачею електрики опція резервного живлення у онлайн безперебійників також зберігається.
  • Безперебійник лінійно-інтерактивний (line-interactive). Вбудований стабілізатор напруги захищає підключений згладжує стрибки. Крім резервного живлення протягом нетривалого часу безперебійник є опція захисту від аномальних стрибків напруги, а також згладжування пульсацій струму. Такий безперебійник буде корисним для складної електроніки — захистить від поломки при несподіваному відключенні/вмиканні електрики.

Якщо абстрагуватися від деталей, можна виділити ключові особливості джерел безперебійного живлення. Основне джерела безперебійного живлення забезпечують захист від перепадів і коливань стрибків напруги в мережі за рахунок вбудованих АКБ, завдяки чому і зберігається безперервність роботи підключеного пристрою. Залежно від типу ДБЖ реалізуються додаткові функції – захист від шумів, автоматичне регулювання напруги та інші опції. Сучасні безперебійники не бояться навантаження, розряду або надмірного заряду батарей.

Такі корисні властивості ДБЖ зробили їх застосування практично універсальним — використовуються безперебійники практично у всіх сферах людської діяльності, але найбільше потрібні в офісах, дата-центрах, промисловій електроніці, медицині та всіх галузях телекомунікації.

Все частіше використовуються джерела безперебійного живлення та в побуті — для підключення персонального комп'ютера (найбільш затребуваний варіант), різної електроніки, холодильної та кліматичної техніки, інших побутових електропристроїв.

Особливості вибору ДБЖ є корисними рекомендаціями

Масштабні відключення світла вносять свої корективи в інтереси споживачів побутової техніки та електроніки. Не дивно, що в нашому каталозі покупців цікавлять побутові товари — всі пристрої, які допомагають пережити відключення електрики. Усім хочеться, щоб житловий простір залишався комфортним навіть за відсутності світла — як і раніше працює кліматична техніка, підключені домофони та відеоспостереження, в будинку ясно та затишно. Не завжди для цього є можливість облаштувати власну міні електростанцію — у міській квартирі не вдасться встановити генератори та й потужні сонячні електростанції більш підходять для будинків індивідуальної забудови. Але як мінімум звести нанівець наслідки від перебоїв з електрикою можна за допомогою джерела безперебійного живлення.

Для нескладних побутових електроприладів (наприклад, аварійне освітлення) підійдуть резервного типу ДБЖ зі стабільним вхідним сигналом. Для роботи цих пристроїв можна використовувати зарядні станції та повербанки відповідної потужності/ ємності. Off-Line безперебійник для ПК відмінно справляється із захистом комп'ютера від стрибків мережі, тільки при виборі ДБЖ потрібно переконатися, що час перемикання становить не більше 10 мс.

ДБЖ line-interactive — відмінний варіант для підключення до побутової техніки. У порівнянні з резервними коштують вони дорожче, пропонують досить оперативне перемикання + додатковий захист від різких перепадів напруги. Технічні характеристики допускають підключення таких безперебійників також у парі із комп'ютерною технікою. Ці пристрої з чистою синусоїдою підійдуть для електроніки опалювального котла та інших пристроїв з електродвигунами. Щоб вибрати лінійно-інтерактивний безперебійник для холодильника, потрібно відразу закласти запас потужності.

Безперебійник не завжди може забезпечити захист усіх пристроїв вашої квартири. Використовуйте стабілізатори напруги — вони допоможуть звести до мінімуму наслідки стрибків напруги на решті побутової техніки (не тільки на тій, що підключена до безперебійника).

Покрокова інструкція, як вибрати ДБЖ

Вибір безперебійника для дому, офісу, кафе/магазину чи іншого бізнесу за реальної можливості блекауту — питання першорядної важливості, оскільки ДБЖ забезпечує безперервне харчування у разі збоїв електропостачання. Щоб вибрати безперебійник правильно, треба підійти до вирішення проблеми послідовно — ось невеликий чек-лист:

  1. Визначте потреби (Вт). Для цього підрахуйте загальне енергоспоживання всіх пристроїв, які ви хочете підключити до ДБЖ як номінальну, так і пікову потужність.
  2. Тип ДБЖ (інтерактивний, лінійно-інтерактивний, подвійного перетворення). Вибір залежить від вимог до якості харчування (та бюджету).
  3. Тривалість автономної роботи. Від того, як довго безперебійник може забезпечувати живлення у разі відключення електрики. Є залежність — що більше потужність ДБЖ, то довше вона може працювати автономно.
  4. Характеристики захисту. Перевірте, які типи захисту надає ДБЖ від перенапруги, навантаження, короткого замикання та інших проблем.
  5. Форм-фактор (габарити, роз'єми). Підберіть безперебійник, який відповідає вашим вимогам за розміром та зовнішнім виглядом. Також враховуйте кількість роз'ємів для підключення пристроїв. Відразу визначте, де розміщуватимете ДБЖ у будинку (вільний доступ до пристрою, захист від зовнішніх впливів).
  6. Бренд та надійність. Вибирайте ДБЖ від надійних виробників із гарною репутацією. Інформація з відгуків та рекомендацій реальних покупців також може допомогти у виборі.
  7. Бюджет. ДБЖ з більш високою потужністю та додатковими функціями можуть коштувати дорожче. Сюди ж можна закласти і плани на майбутнє розширення — можливо, варто вибрати ДБЖ із деяким запасом потужності, якщо у вас є плани збільшення кількості електронних пристроїв.

І найкорисніша рекомендація для тих, хто вибрав самостійно і планує купити безперебійник для дому — проконсультуйтеся у експерта! Спеціаліст Led-Story допоможе правильно підібрати відповідний ДБЖ для вашої техніки і тим самим захистити електроніку від можливих пошкоджень при збоях в електромережі.

Розгорнути