Меню
Ми працюємо. Усі товари в наявності. Ціни актуальні.
м.Харків, вул. Гольдбергівська, 9
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 15:00
Нед: вихідний
Час роботи:
  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
  • Сб: 09:00 - 15:00
  • Нед: вихідний

(067) 832 17 77 Менеджер

(067) 183 47 77 Менеджер

(050) 167 07 77 Менеджер

(050) 512 17 77 Менеджер

(063) 267 07 77 Менеджер

(068) 616 55 55 Інженер/Проектант

(097) 232 61 11 Безнал з ПДВ

(073) 020 34 44 Бухгалтерія


Про нас

Компанія Led Story світлодіодне освітлення для будь-яких цілей

Компанія LED-STORY надає весь спектр лід освітлення, завдяки якому кожен зможе заощаджувати до 10 разів на оплаті за світло.

Окрім якісних світлодіодних ламп, світлодіодних світильників, прожекторів світлодіодних тощо. Ви отримаєте якісну консультацію професіоналів своєї справи. Ми прагнемо підібрати вам найкращий варіант за прийнятною ціною. Також наші відеоогляди допоможуть вам визначитися у виборі моделі освітлювальних приладів. Дізнайтеся як вибрати якісні прожектори, світлодіодні світильники і тд.

LED-STORY орієнтовані на потреби клієнта, завдяки чому вся продукція на нашому сайті від кращих виробників, а відповідно найкращої якості. Якщо ж гарантійні випадки трапляються. То ми ЗАВЖДИ з радістю прийдемо вам на допомогу! Також, радимо Звернути увагу на термін гарантії обраного вами виробу, орієнтуйтеся на моделі, де виробники дають максимальний термін гарантії.

Світлодіодне освітлення - останнє нововведення у світі світла. Виробникам вдалося поєднати в одному корпусі достатню кількість потужних світлодіодів та блок живлення. Світлодіодні лампи (LED) функціонують на базі напівпровідникових приладів, що перетворюють електричну енергію на світло, при цьому відсутня несприятливий ефект, який більшою чи меншою мірою присутня у всіх попередніх поколіннях джерел освітлення – теплові втрати. Світлодіодна або лід лампа являє собою пристрій, який поєднує в собі світлодіоди, оптичну систему та напівпровідниковий кристал.

Світловипромінюючі діоди - напівпровідники, які перетворюють електричну енергію на світлове випромінювання. При цьому майже не утворюється теплове випромінювання, чого не скажеш про традиційні лампи розжарювання. Тому світлодіодна лампочка хоч і відрізняється підвищеною ціною, проте більшою мірою безпечна і економічна, ніж і пояснюється зростання популярності даного різновиду товару.

Чому варто віддати перевагу світлодіодним лампам:

  • Економічність – такі лампи споживають у 10 разів менше електроенергії, ніж лампи розжарювання та люмінесцентні.
  • Термін служби – великий ресурс 30 000 – 50 000 годин;
  • Простий перехід на світлодіодні лампи – виробники випускають лампи з усіма видами цоколів, що дозволяє легко та швидко замінити будь-яку звичайну лампу на LED лампу;
  • Екологічність – на відміну від люмінесцентних ламп у світлодіодах немає пари ртуті;
  • Рівне світло – джерела світла на світлодіодах не мерехтять на відміну від звичайних ламп.

Інтернет-магазин Led-story-це найкраща команда, яка зробить так, щоб вибір світильників для вас став ще зручнішим, ще простіше, ще швидше.

                                    Якщо у вас з'явилося бажання значно знизити витрати – купити світлодіодні лампи – мудре та далекоглядне рішення.