Світлодіодні екрани й табло широко використовуються в рекламній сфері, у шоу-бізнесі, в івент-індустрії, на транспорті – у всіх сферах людської діяльності, де важливе значення має передача інформації у вигляді тексту, графічного зображення чи відео. Для якісного відтворення контенту за допомогою led-елементів у схемі рекламного дисплея потрібна відповідна «електронна начинка».
Контролери для LED екрану – для чого вони потрібні та які бувають
Контролер для світлодіодного екрану – не що інше, як електронний пристрій, який відповідає за виведення контенту на LED дисплей. Контролер керує сигналами – розподіляє інформацію між окремими модулями ЛЕД екрану, яка потім перетворюється на текст біжучого рядка або відеоконтент на рекламному дисплеї.
Важливо, що контролер лише допомагає правильно передати інформацію від підключеного комп'ютера, смартфона чи іншого зовнішнього носія. Якістю відтворення рекламного контенту управляє застосунок, встановлений на смартфоні (або спеціальне програмне забезпечення на віддаленому пристрої) – контролер тільки транслює ці сигнали за призначенням. Застосування контролера допомагає досягти найкращої якості відтворення та ефективного управління контентом на дисплеї, зробити рекламне сприйняття більш комфортним для аудиторії.
Для монтажу схеми управління рекламними ЛЕД дисплеями промисловість випускає контролери різної складності та конфігурації – функціональні можливості цих пристроїв різняться і дуже суттєво.
Які бувають контролери для LED екранів
Все різноманіття контролерів для керування світлодіодними екранами можна умовно розбити на кілька типів класифікації – за функціональними особливостями та конструктивними. В основу покладено поділ за такими параметрами:
- Тип управління. Є два типи контролерів – бездротові отримують сигнал від віддаленого джерела через Wi-Fi (найчастіше), дротові ж з'єднуються з комп'ютером за допомогою кабелю USB.
- Інтерфейс. Від нього залежить формат робочого сигналу, що підтримується.
- Система управління. Синхронні контролери отримують сигнал безпосередньо від підключеного ПК і працюють з ним «у парі» – тобто синхронно. Асинхронного типу контролери мають блок вбудованої пам'яті для зберігання контенту – можуть працювати самостійно (без підключеного комп'ютера як у попередньому випадку).
- Колір світіння. За типом використовуваних світлодіодів – монохромні з одним кольором випромінюваного світла чи триколірні RGB (червоний, синій, зелений кольори та їх поєднання).
- Підтримувану розподільну здатність модуля (у пікселях).
Щоб правильно вибрати контролер для LED екрана, треба визначитися з бажаним функціоналом, стійкістю пристрою до умов зовнішнього середовища, оцінити сумісність контролера з рекламним обладнанням.
Переваги покупки контролерів для світлодіодних екранів в Led-Story
Пропонуємо для домашнього використання чи для бізнесу купити контролери для LED екранів на сайті led-story.ua. У нашому каталозі ви можете знайти відповідний для ваших умов тип контролера та замовити самостійно або ж довірити вибір професіоналу. Наші спеціалісти зі світлодіодної техніки відмінно орієнтуються в асортименті та допоможуть вибрати кращий за функціоналом та вартістю контролер для ЛЕД екрану. Причому, саме під ваші умови. Замовити для LED екранів контролери в потрібній кількості та комплектації ви можете онлайн на сайті або телефоном. Оптом чи в роздріб. Приймаємо всі види оплати від фізосіб та бізнесу. Покупцям з Харкова немає потреби чекати на доставку – після сплати товар можна забрати зі складу самовивозом у будь-який зручний час. По Україні швидка доставка замовлень поштою за вказаною адресою чи до найближчого відділення зв'язку – міста Київ, Житомир, Дніпро, Полтава та інші.