Розсіювач для світлодіодної стрічки використовується разом із лtд профілем і виконує роль плафона у світильниках: згладжує точечність діодів лед стрічки, перетворюючи світло на однорідний м'який потік, а також розсіювач для світлодіодної стрічки захищає від попадання вологи на діоди, пилу та механічних пошкоджень.
Розсіювач світла для лед профілю відрізняються ступенем прозорості, матеріалом, кольором, формою та кріпленням.
- Ступінь прозорості. Дифузори для світлодіодних профілів можуть бути прозорими або матовими. Як вибрати? Якщо ви хочете яскраве світло, вибирайте прозорий розсіювач, якщо ж хочете приглушене, м'яке, тоді зверніть увагу на матовий дифузор.
- Матеріал. Полікарбонат, пластик, акрил, ПВХ, силікон - матеріалів для розсіювачів досить багато, але найпоширеніший матеріал розсіювача для світлодіодної стрічки - полікарбонат. Це впевнено вдале поєднання механічної міцності, стійкості до впливу ультрафіолету (не жовтіший від часу) та ціни.
- Колір розсіювача. Тут трохи все нудніше і колір розсіювача для лед стрічок може бути білий або чорний. Причому не обов'язково поєднувати алюмінієвий профіль з білим розсіювачем або чорний профіль з чорним розсіювачем. Це вся справа смаку або швидше інтер'єрного дизайну. Виходячи з дизайну вибирають і форму розсіювача: плоский, напівкруглий, квадратний або кутовий.
Вибираючи розсіювач під короб для світлодіодної стрічки, варто звернути увагу і на кріплення. Розсіювач може вставлятися в пази на профілі, приклеюватися або кріпитися спеціальними затискачами. Перший варіант кріплення дифузора найпростіший і надійніший (вам не знадобляться додаткові інструменти та зусилля для монтажу), але при цьому не забувайте, що розмір розсіювача повинен підходити до розміру профілю. У нашому магазині вас із задоволенням проконсультують на цю тему та допоможуть підібрати оптимальний варіант. Якщо ж ви сумніваєтеся в правильності вибору, можна купити профіль з розсіювачем в комплекті.