Світлодіодний світильник вуличний FLORIDA-100 100W 11700Lm 6400K IP65
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Питання (0)
  • Відгуки (0)
  • Наявність: Під замовлення (2-5 днів)
Купити
  • Код товару st-07805
Бренд: Horoz Electric
Гарантія 2 роки
Очікується
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики:
  • Бренд: HOROZ ELECTRIC
  • Корпус: Алюміній
  • Розсіювач: Пластик
  • Розміри: 483×186×84мм/ø60mm(труба)
  • Аналог лампи розжарювання: 800W
  • Колір: Сірий
  • Напруга: 100-265V/50-60Hz
  • Потужність: 100W
  • Світловий потік: 11 700Lm
  • Температура кольорів: 6400K
  • Ступінь захисту: IP65
  • Кут розсіяв: 120 °
  • Тип світлодіода: SMD LED
  • Гарантійний термін: 2 роки
0/ 5
середній рейтинг товара
Відгуків про цей товар ще не було.
Характеристики
Основні
Тип живлення Від мережі
Потужність (Вт) 100
Тип Світильник світлодіодний
Тип діоду (SMD/DIP) SMD
Вид Консольний Парковий
Колір світіння Білий холодний
Монтаж Кронштейн
Ступінь захисту IP 65
Призначення Для приватного будинку На будинок На паркан На стовп Настінний
Клас Профі
Розміри
Додаткові характеристики
Матеріал корпусу Алюміній
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
0/ 5
середній рейтинг товара
Доставка
Нова Пошта
2-3 дні
УкрПошта
3-7 днів
Самовивіз
Безкоштовно
Оплата
За реквізитами
- 2 % від вартості
Накладений платіж
з передплатою
+ 2% від вартості
та 20грн
Онлайн оплата
+2% від вартоcті