Меню
Ми працюємо. Усі товари в наявності. Ціни актуальні. 
Пункт видачі замовлень - м. Харків, вул. Гольдбергівська, 9
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 15:00
Нед: вихідний
Час роботи:
  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
  • Сб: 09:00 - 15:00
  • Нед: вихідний

(050) 167 07 77 Менеджер

(067) 832 17 77 Менеджер

(063) 267 07 77 Менеджер

(068) 616 55 55 Інженер/Проектант

(097) 232 61 11 Безнал з ПДВ

(073) 020 34 44 Бухгалтерія

(063) 147 07 77 Гарантія, сервіс, ремонт

Підвісні лінійні світильники

Підвісні світильники 36W 6500К 120см чорний (метал) Lens
0
Код товару: st-03414
596.75 грн.
Світильник підвісний 36W 4000K 120см чорний (метал) Lens
0
Код товару: st-03087
596.75 грн.
Світильник підвісний 24W 4000К 120см чорний Led-Story
0
Код товару: st-03278
628.69 грн.
Світильник підвісний 24W 6000К 120см Led-story чорний
0
Код товару: st-03279
628.69 грн.
Підвісні світильники 24W 6000К 120см білий (метал)
0
Код товару: st-03280
628.69 грн.
Підвісні лінійні світильники

Підвісні лінійні світильники на базі світлодіодів широко використовуються для освітлення виробничих та офісних приміщень, торгових та виставкових залів, громадських та освітніх закладів. Застосування ЛЕД світильників підвісних не обмежується промислово-муніципальною сферою – лінійні LED світильники на підвісах часто використовуються і в сучасних квартирах з високими стелями. Цінуються світлодіодні підвісні світильники за їх енергоефективність, яскраве та комфортне світіння, зручність застосування та тривалий термін служби, можливість створення рівномірного освітлення простору та оформлення приміщення в сучасному стилі.

Підвісні LED світильники лінійні – що вони собою являть і які бувають

ЛЕД світильники лінійні на підвісах влаштовані всі за однією загальною схемою. Основу конструкції складає корпус з алюмінію, в ньому розташовані джерела світла (LED лінійки або лампа Т8) від навколишнього простору світлодіодну «начинку» захищає/ізолює знімний плафон-розсіювач. Будова корпусу передбачає приєднання підвісів (струна чи жорстка конструкція) для кріплення світильника до стелі чи консолі.

Для зручності застосування лед світильників підвісних кожен з них за замовчуванням обладнують драйвером світлодіодів, що дозволяє підключати освітлювальний пристрій безпосередньо в силову мережу 220 В змінного струму (у звичайну розетку).

Світлодіодна промисловість випускає лінійні LED підвісні світильники в асортименті достатньому, щоби задовольнити запити найбільш вимогливих споживачів. Класифікація освітлювальних пристроїв даного типу ґрунтується на різних технічних характеристиках:

  • Розміри. Основний розмір лінійного світильника – його довжина, що становить від 60 см до 3 м і більше (спецзамовлення). Лінійні світильники для магазинів найчастіше мають уніфіковану довжину 120 см (можливі невеликі відхилення за рахунок особливостей конструкції корпусу).
  • Світлодіоди. Як джерело світла використовуються LED лінійки чи світлодіодні лампи Т8. Їх кількість та властивості визначають параметри світильника – сумарну потужність освітлювального пристрою, інтенсивність/яскравість світіння. Колірна температура світла, що випромінюється, також визначається параметрами встановлених LED елементів.
  • Особливості світильника. Сюди можна віднести наявність плафона/дифузора або його відсутність (як у трекових світильниках), а також властивості самого розсіювача. Зазвичай, для виготовлення плафона використовують ABS пластик прозорий чи напівпрозорий матовий. Підвісні світильники з дифузором створюють рівномірне освітлення в торгових залах, виробничих цехах тощо.

Деякі моделі лінійних LED світильників можна з'єднати один з одним за модульним принципом – створити єдиний контур або геометричний малюнок. Для цього використовуються спеціальні з'єднувачі. Опція дуже цінується у світлодизайнерів для оформлення приміщень у стилі «лофт» або «техно».

Як вибрати лінійний підвісний LED світильник

Правильний вибір підвісного LED світильника допоможе отримати ефективне та безпечне освітлення робочого простору (на виробництві), викладки товарів (у торговому залі), робочого столу в офісі чи громадській бібліотеці. Усі основні параметри, які важливо врахувати при виборі світильника, містяться в маркуванні виробу – вид світильника, потужність, параметри світіння, довжина та особливості пристрою.

Щоб правильно вибрати підвісний лінійний LED світильник, є кілька ключових кроків, які варто врахувати:

  • Потреби освітлення. Орієнтуємось на нормативи міжнародного стандарту з освітлення ISO 8995 від 2002 року (з урахуванням призначення приміщення) – вибираємо світильник за потужністю світильника (Вт), а також інтенсивністю світлового потоку (Лм). Враховуємо також колірну температуру світла, що випромінюється. 
  • Умови експлуатації. Для використання в торгових залах, офісах та інших громадських приміщеннях лінійних ЛЕД світильників підвісних особливих вимог до показників пиловологозахисту немає – освітлювальним пристроям цілком достатньо мати IP20/44.
  • Геометрія приміщення. Щоб забезпечити якісне рівномірне освітлення, планують точки встановлення світильників, виходячи з довжини-ширини освітлюваної площі. Висота стель у приміщенні впливає на рівень розміщення підвісних світильників – здебільшого довжину троса можна регулювати.
  • Дизайн. Підвісний лінійний світлодіодний світильник при бажанні можна вибрати таким чином, що він і сам по собі буде важливим декоративним елементом – колір корпусу (білий, чорний чи сріблястий), тип плафона (прозорий або матований), особливості підвісів.

При виборі надійного джерела освітлення слід орієнтуватися на продукцію перевірених виробників. Врахуйте також бюджетні обмеження, але пам'ятайте – інвестиція у більш ефективні світильники часто окупається завдяки економії енергії та довговічності приладу. У разі сумнівів чи складних вимог не завадить консультація з професіоналами в області LED освітлення.




Розгорнути