Меню
Ми працюємо. Усі товари в наявності. Ціни актуальні.
м.Харків, вул. Гольдбергівська, 9
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 15:00
Нед: вихідний
Час роботи:
  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
  • Сб: 09:00 - 15:00
  • Нед: вихідний

(067) 832 17 77 Менеджер

(067) 183 47 77 Менеджер

(050) 167 07 77 Менеджер

(050) 512 17 77 Менеджер

(063) 267 07 77 Менеджер

(068) 616 55 55 Інженер/Проектант

(097) 232 61 11 Безнал з ПДВ

(073) 020 34 44 Бухгалтерія

(073) 257 67 77 Гарантія, сервіс, ремонт


Екологічні переваги світлодіодних світильників

Екологічні переваги світлодіодних світильників

Значна частина електричної енергії видобувається шляхом спалювання органічного палива. Через це в атмосферу потрапляє велика кількість вуглекислого газу, здатного вплинути на клімат усієї планети, що може привести до так званого парникового ефекту. Один із способів зменшити вплив електростанцій на довкілля – використовувати не звичайні лампи, а світлодіоди, у списку переваг яких є ще й економічність, і зручність використання.

Основні переваги світлодіодного освітлення

  1. Перша причина, за якою стоїть купити лампи світлодіоди замість будь-яких інших джерел світла – екологічність. У конструкції LED-лампочок відсутні токсичні хімічні речовини, що забруднюють довкілля. Завдяки цьому світлодіодний джерело світла не потребує спеціальної утилізації, без якої не обійтися, якщо викидати люмінесцентні лампи. Відрізняються лед-лампочки та тривалим терміном служби, у кілька разів більше, ніж у будь-яких інших. Їх доведеться рідше міняти, а кількість відходів зменшиться.
  2. Екологічність пов'язана і з економією від світлодіодних ламп. Для дотримання тих же норм освітленості потрібні світлодіоди менше потужності. Потрібно менше електроенергії, тому на теплових електростанціях спалюється менше вуглеводнів, а негативний вплив на навколишнє середовище виходить мінімальним. Для підключення світлодіодів потрібен кабель меншого перерізу, що дозволяє заощаджувати на монтажі нових систем освітлення. А тривалий термін служби LED-ламп зменшує частоту їх заміни та витрати на оплату роботи електротехнічного персоналу.
  3. Світлодіоди сумісні з існуючим обладнанням встановлення нових економічних джерел світла не вимагає заміни старого світильника. Завдяки наявності драйвера, світлодіоди витримують перепади напруги в мережі. Особливості конструкції дозволяють лед лампам працювати у широкому температурному діапазоні, від –60 до +60 °C, що дозволяє використовувати їх і у зовнішній, і у внутрішній системі освітлення. Тоді як стійкість до вібрацій робить їх оптимальним варіантом для промислових підприємств.
  4. Лампи миттєво запалюються, тому підходять для роботи в системах охоронного освітлення з датчиками руху. Менша потужність дозволяє використовувати світлодіодні джерела не тільки в мережах 220 вольт, але і в індикаторах, ліхтариках, гірляндах на батарейках. Існують моделі, призначені для низьковольтних мереж 12–48 В, здатні працювати в умовах підвищеної вибухонебезпечності. А при використанні в комплекті з вимикачем регулятором легко змінюються такі параметри світлодіодної лампочки або стрічки як яскравість і колірна температура.

Світлодіоди в інтернет-магазині led-story.ua

Інтернет магазин Led Story дозволяє купити світлодіоди будь-якого типу – від компактних виносних лед-ламп та моделей зі стандартним цоколем до лінійних джерел світла. В асортименті є різні види світильників, прожекторів та матеріалів для монтажу. А клієнти Лед Сторі можуть розраховувати не лише на доступну ціну та офіційну гарантію, але й на зручні умови доставки. І навіть на можливість отримати консультацію щодо вибору відповідного обладнання з боку фахівців компанії.