Меню
Ми працюємо. Усі товари в наявності. Ціни актуальні.
м.Харків, вул. Гольдбергівська, 9
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 15:00
Нед: вихідний
Час роботи:
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нед: вихідний

(067) 832 17 77 Менеджер

(067) 183 47 77 Менеджер

(050) 167 07 77 Менеджер

(050) 512 17 77 Менеджер

(063) 267 07 77 Менеджер

(068) 616 55 55 Інженер/Проектант

(097) 232 61 11 Безнал з ПДВ

(073) 020 34 44 Бухгалтерія

(073) 257 67 77 Гарантія, сервіс, ремонт


Як захистити свій будинок від злодіїв за допомогою світлодіодних світильників

Як захистити свій будинок від злодіїв за допомогою світлодіодних світильників

Світлодіодні лампи можуть застосовуватися не тільки для освітлення будинку та прибудинкової ділянки, але й охорони від злодіїв. Світлодіоди не лише забезпечать високий рівень безпеки, а й скоротять витрати на освітлення. Адже, хоча лед-лампочки обходяться дорожче за лампи розжарювання і люмінесцентні моделі, вони працюють довше і споживають менше електроенергії. А, купуючи все необхідне обладнання Лед Сторі, можна розраховувати на високу якість джерел світла, які збережуть свої характеристики протягом усього терміну служби.

Чи можна захистити будинок за допомогою світлодіодів?

Світлодіодне освітлення може по-різному використовуватися для захисту будинку:

 1. Яскраві лед лампи, встановлені на прибудинковій території – один із способів, як захистити будинок від злодіїв, зроблять його менш привабливим об'єктом для проникнення.
 2. Світлодіодне освітлення можна використовувати для імітації присутності господарів. Система «розумного будинку» може автоматично вмикати та вимикати освітлення у різних приміщеннях – або це роблять власники за допомогою віддаленого керування.
 3. У будинках сезонного проживання та на дачах можна встановити муляж камери або сигналізації, на корпусі якого блимає світлодіод. Обманка обходиться дешевше, часто створюючи майже такий самий ефект – відлякуючи непроханих гостей.

Варто врахувати, що світлодіодні лампи можуть бути лише додатковим засобом захисту від злодіїв. І застосовувати їх варто разом із надійними замками на дверях та вікнах. А при необхідності доповнювати справжніми системами відеоспостереження та сигналізації.

Принципи охоронного освітлення

Забезпечити захист від проникнення на ділянку допомагає правильно виконане зовнішнє освітлення території. При його створенні рекомендується враховувати такі особливості:

 1. Якщо світло горітиме постійно, світильники повинні розташовуватися так, щоб по периметру ділянки утворилася безперервна смуга світла шириною 3-4 метри.
 2. Мінімальний рівень освітленості за периметром – 0,5 лк. У разі використання системи спостереження враховують рекомендації для конкретних камер.
 3. Система може працювати не тільки безперервно, коли світло горить весь час, або вмикатися при спрацьовуванні датчика руху. У другому випадку лампи повинні загорятися якнайшвидше, тому світлодіодні лампи будуть оптимальним варіантом. За наявності вже готової системи у ній виконують заміну звичайних ламп світлодіодів.
 4. При проектуванні системи відеоспостереження лампочку розташовують на одній осі з місцем, де встановлена камера – трохи нижче або вище за об'єкт зйомки. Таке рішення забезпечить гарну освітленість та високу якість зображення.

Джерела світла слід встановити у важкодоступних для сторонніх людей місцях. Найкраще – на великій висоті. Так, щоб світлодіодні прожектори, які можуть комплектуватись датчиками руху чи ні, не могли дістати зловмисники без використання сходів та спеціальних інструментів. Від серйозних злочинців це захистити не зможе, але дрібних злодіїв здатний налякати.

Світлодіодні світильники з датчиками руху

Для підвищення рівня захисту приміщень доповненням до світлодіодних світильників може бути датчик руху та камера. Пристрій, який може виявити переміщення об'єктів, включає світло, щоб забезпечити відповідні умови для зйомки. А іноді може злякати зловмисника, який подумає, що освітлення увімкнули вручну. Установка LED-світильників з датчиками руху рекомендована в таких місцях:

 • По периметру будинку, як охоронне освітлення – крім тих випадків, коли обраний варіант з світлом, що постійно горить.
 • Перед в'їздом у двір та входом до будинку. Тут світильники не лише відлякують злодіїв, а й економлять електрику, включаючись лише у присутності господарів.
 • Всередині будинку – в місцях, які використовуються мешканцями лише періодично. Тобто у коридорах, на сходах, у коморах та бойлерних. Це дозволяє заощадити електроенергію та час на пошуки вимикача.

Установка світильника з датчиком руху на вулиці можлива в комплекті із сонячною панеллю та акумулятором. Зарядки батареї вдень цілком достатньо для періодичного включення обладнання ввечері або вночі. А ще таке рішення дозволяє обійтися без підключення світильника до мережі 220 вольт.

Вибір світлодіодів для сигналізації

Вирішивши вибрати світлодіодне освітлення як охоронне, варто врахувати такі особливості:

 • Освітленість на території ділянки, яка потрібна для візуального контролю або відеозйомки. Практика показує, що цей показник повинен бути вищим за мінімально допустимий рівень для відповідної моделі камери.
 • Тип живлення світильника. Лампи та датчики можна підключити до звичайної мережі. Але, якщо вони працюють від сонячного світла, варто придбати комплект із панеллю та акумулятором.
 • Спосіб встановлення світлодіодних світильників. Від цього залежить не тільки модель світильника, а й тип кріплень, які слід придбати разом із обладнанням.
 • Рівень захисту світлодіодів та іншого обладнання. При встановленні на вулиці варто вибрати клас не нижче за IP44. Для приміщень достатньо IP20-IP41.
 • Тип джерела світла. Прожектор може бути із замінним та незамінним LED-модулем. А, вирішуючи, який світлодіод поставити на сигналізацію або її муляж зазвичай вибирають виносні лампи червоного кольору, що дозволяють контролювати роботу охоронної системи.

Звернувшись до компанії Led Story, можна купити не тільки світлодіоди для дому, але й прожектори для охоронної сигналізації, датчики руху та кріплення для них. І навіть готові комплекти, включаючи моделі, що працюють від сонячного світла. Переваги звернення до нас – великий асортимент, який постійно поповнюється, доступні ціни, не вищі за середні пропозиції по країні та високу якість продукції відомих виробників. Покупці можуть розраховувати на зручні умови доставки та допомога з боку фахівців компанії у разі проблем з вибором.