Комплект неонова стрічка з блоком живлення 5м 2835-12V-11W IP65 6*12mm 6000К
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Питання (0)
  • Відгуки (0)
  • Наявність: В наявності
Купити
  • Наявність: В наявності
  • Код товару st-06868
Бренд: LED STORY
Гарантія 1 рік
Товари Led Story
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики:
Неонова стрічка:
  • Напруга (В): 12
  • Споживана потужність (Вт): 11
  • Ступінь захисту: IP65
  • Тип світлодіодів: SMD 2835
  • Колір світіння: холодний білий
  • Довжина (м): 5
Блок живлення
  • Потужність: 72 Вт
  • Тип корпусу: закритий
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Напруга - 12В
  • Струм - 6А
  • Розміри - ДхШхВ - 117х58х36мм
Гарантія (рік): 1
0/ 5
середній рейтинг товара
Відгуків про цей товар ще не було.
Характеристики
Основні
Потужність (Вт) 11
Колір світіння Білий холодний
Тип світлодіоду SMD 2835
Розміри
Додаткові характеристики
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
0/ 5
середній рейтинг товара
шт.
Купити в один клік
Доставка
Нова Пошта
2-3 дні
УкрПошта
3-7 днів
Самовивіз
Безкоштовно
Оплата
За реквізитами
- 2 % від вартості
Накладений платіж
з передплатою
+ 2% від вартості
та 20грн
Онлайн оплата
+2% від вартоcті