Оптичний датчик для світлодіодної стрічки DP-05-IR-10A-U IR ON OFF
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Питання (6)
  • Відгуки (1)
  • Рекомендовані товари
  • Наявність: В наявності
Купити
  • Наявність: В наявності
  • Код товару st-05431
Відгуки: (1)
Бренд: RadioLED
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Питання (6)
  • Рекомендовані товари
Характеристики:
  • Потужність: 120 W
  • Струм: 10А
  • Робоча напруга: DC 12 V
  • Розмір корпусу: 45х10х8 мм
  • Тип управління: Датчик руху
  • Пульт керування: Ні
Примітка до товару:
5/ 5
середній рейтинг товара
Максим
Максим
Моя оцінка:
Характеристики
Основні
Вхідна напруга (В) 12
Потужність (Вт) 120
Тип Датчик
Тип керування Cable connection
Струм (А) 10
Призначення Для монохромної
Бренд RadioLED
Розміри
Розмір (мм) 45×10×7
то він виключно вкл/викл
чи може змінювати напругу?
Відповідь:
Чи підійде даний демер для вмик/вимик лед-стрічки довжиною 4м у якої потужність 78W (19W/метр)?
Відповідь:
Добрий день , так підходить .
Чи можна датчик розмістити у профілю з розсіювачем?
Вітаємо . Так , можна в профіль , зробивши в розсіювачі отвір 8,5мм для робочої оптичної частини .
Датчик вмикається від помаху руки. А як вимикається?
Бо знайшов інформацію про датчики, для яких треба постійний рух, інакше вимикаються.
Доброго дня, вмикаємо помахом в одну сторону, вимикаємо помахом в іншу ( ще раз )
Добрый день, подскажите, выдержит ли данный выключатель 12ампер? У меня блок питания 150w-12a
Доброго дня, ні не буде працювати, швидко вийде з ладу.
Добрый день. Какое на расстояние он срабатывает ?
5/ 5
середній рейтинг товара
Моя оцінка:
Купити в один клік
Доставка
Нова Пошта
2-3 дні
УкрПошта
3-7 днів
Самовивіз
Безкоштовно
Оплата
За реквізитами
- 2 % від вартості
Накладений платіж
з передплатою
+ 2% від вартості
та 20грн
Онлайн оплата
+2% від вартоcті